Stránky klubu

Sraz modelů bojové a stavební techniky - 2. ročník

14. května 2005

Povedlo se

14.5.2005 proběhl již druhý ročník Srazu modelů bojové a stavební techniky, trucků a jiných vozidel. První ročník skončil velkým úspěchem a druhý byl ještě o fous lepší !

Třetí ročník se uskuteční na stejném místě v sobotu 20.5.2006

NOVINKY - FOTKY Z AKCE

K dispozici je video záznam na DVD. V případě zájmu kontaktujte autora: Vít Kaderka, tel 608-765394, email: vita.k@jevicko.net a specifikujte formát DVD, případně je možné i VHS. Cena 100,- Kč. Účastníci akce mají záznam zdarma, je nutné jen dát vědět.

Kontakt: Jarda Kopecký, tel: 775-985501, email: mkvo@centurm.cz

Místo konání se nezměnilo, k dispozici bude jednak asfaltová plocha pro modely trucků, travnatá plocha s terénními nerovnostmi pro modely bojové techniky a také koutek pro stavební techniku - místo loňského písku zajistíme požadovanou zeminu.

Hlavní změnou oproti loňsku by měla být připravovaná nádrž na brodění obojživelých vozidel.

Dále byl připraven mostní nájezd (celkem snad 8 metrů) který by měl být napojen na nájezd pana Holana. Bohužel na akci RC Truck Show v Brně byl nezodpovědným chlapíkem prošlápnut. Ale měl by být opraven a zpevněn.

Zde najdete plakát k akci (je sice brutálně zmenšen a zkomprimován, ale stejně má skoro 400 kB).

zde to celé bude asfaltová plocha asfaltová plocha celkový pohled shora

Další informace: Jak se dostat do Velkých Opatovic.

Účast již potvrdilo "tvrdé jádro" - známé duo Lamka / Nývlt (viz jejich web RC tankoví maniaci) za "tankisty" a Olda Oberreiter za "kamióňáky" (web). Celkový počet potvrzených účastí je větší než v loňském roce.

Neúplný seznam přihlášených a jejich strojů najdete zde.