Stránky klubu

Smolenský Titanic - III. ročník

POZOR, ZMĚNA TERMÍNU

4. července 2010 (první prázdninová neděle)

Takže akce proběhla v komorní, ale o to přátelštější atmosféře. Počasí nádhera, voda špinavá, ale klidná. Ruská vojenská centrála se osvědčila, pivo bylo dobře vychlazené nebylo teplé, masisko na grilu mňamka, škody na lodích minimální. V téhle tradici (více pro modeláře, méně pro diváky) bychom rádi vytrvali. Jelikož jsem matlák, tak jsem nabyl přesvědčení, že jsem kameru (kterou jsem pracně nabíjel těsně před akcí) zapomněl v Brně, přitom byla celou dobu v autě, uaaaa. Takže prozatím jediný materiál z akce, který mám, je video z onboard kamery jednoho z remorkérů štuchající jeden z převrácených rychlíků. Snad časem přibudou další videa a fotky.

 


Pozvánka

Jelikož lodičky již u nás pevně zakotvily, bude letos již třetí ročník Smolenského Titanicu a to na obvyklém místě, ale nikoliv v obvyklou dobu. Protože v sobotu je lodičkářská akce MidwayClubu, odehraje se Titanic tentokráte netradične v neděli. Akce by měla být opět podobná tomu co dělával Marek v Kuřimi, tedy ježdění pro radost z toho že je na vodě víc lodiček než jen ta jedna dvě, co člověk sám ubastlil.

Smolenská přehrada je blízko Velkých Opatovic a Jevíčka, tedy cca 60 km na severoseverozápad od Brna. Dole jsou GPS souřadnice a mapka.

Jednoduché molo z lešenářských trubek prozatím přežilo nejen nenechavce ale i vypuštění a opětovné napuštění přehrady. Člun nafukovací máme (nevím ale v jakém stavu), občerstvení nějak uděláme. Bohužel v pustině není natažená elektřina, takže budeme muset nabíjet z aut. Centrála minulý rok sotva utáhla chlaďák (vlastně neutáhla), tak uvidíme jak to bude letos

Kanály budeme řešit klasicky kolíčky, pokud chcete přijet, ozvěte se prosím na adresu ruja@seznam.cz, jen ať máme představu kolik lidí se chytá.

GPS souřadnice: 49°37'31.726"N, 16°40'41.413"E

     
Kde to vlastně je ? Letecký pohled Plakátek