Stránky klubu

VelkoOpatovická zátoka II

Modely lodí na koupališti ve Velkých Opatovicích

18. září 2010 od 13:00

Letos již podruhé pořádáme spolu s městem Velké Opatovice setkání lodních modelářů a jejich strojů na koupališti.

Loni to dopadlo moc pěkně, viz pár obrázků nafocených Rujou.

Pozvánka je vlastně stejná jako loni, tak jen pro připomenutí:

Lodičky jsou v našem klubu stále rozšířenější, loňský i letošní Titanic dopadly výborně a tak když město projevilo zájem o akci na našem zbrusu novém koupališti, rozhodli jsme se uspořádat "vnitrozemní Titanic". V půlce září již bude koupaliště navštěvováno jen skalními otužilci, a je nám tedy po celý den k dispozici. Občerstvení je zařízeno v areálu, je tam slušné zázemí (viz foto níže), molo není potřeba a pokud se z vaší lodi stane ponorka, nebude problém ji vylovit. Setkání by se mělo odehrávat v podobném duchu jako Titanic, tedy přátelské poježdění, poklábosení a klídek a pohoda.

Pokud tedy máte zájem přijet s lodičkou, rádi vás uvítáme - ale prosíme pouze elektropohon, koupaliště není příliš velké a případné znečištění by nám asi nikdo neodpustil. Registrovat se není nijak nutné, nicméně pokud se chystáte přijet, budeme rádi když se ozvete na adresu ruja@seznam.cz, případně p.smoked.kouril@seznam.cz, telefony 604 101001 (ruja) a 775281687 (petr).

Kde to je ? GPS souřadnice jsou: 49°36'51.038"N, 16°41'21.357"E. Pokud si je zadáte na mapy.cz, tak na fotomapě uvidíte že je tam zelená pustina, nenechte se tím zmást, koupaliště je nové a ještě není v mapových podkladech. Najít Velké Opatovice by snad neměl být problém, pro jistotu můžete juknout sem.

Letecký pohled na koupaliště
(převzato z webu Velkých Opatovic, kde najdete další fotografie)