Stránky klubu

Smolenský Titanic - IV. ročník

2. července 2011 (první prázdninová sobota)

Letos již čtvrtý ročník Smolenského Titanicu je na obvyklém místě a po loňské nedělní výjimce je opět v sobotu a to klasicky, v první prázdninovou sobotu. Akce by měla být opět podobná tomu co dělával Marek v Kuřimi, tedy ježdění pro radost z toho že je na vodě víc lodiček než jen ta jedna dvě, co člověk sám ubastlil. Díky inspiraci našich kamarádů ze severu letos s podtitulem "Lodě na vodě".

Smolenská přehrada je blízko Velkých Opatovic a Jevíčka, tedy cca 60 km na severoseverozápad od Brna. Dole jsou GPS souřadnice a mapka.

Jednoduché molo z lešenářských trubek prozatím přežilo, člun nafukovací již nemáme (ale voda bude k plavání jistě lákat), občerstvení nějak uděláme (opečeme kus masiska na ohni). Bohužel v pustině není natažená elektřina, takže budeme muset nabíjet z aut. Centrála sovětská utáhla chlaďák bez potíží, letos by měla být opět v akci.

Kanály budeme řešit klasicky kolíčky, stejně už mají skoro všichni 2,4GHz, pokud chcete přijet, ozvěte se prosím na adresu ruja@seznam.cz, jen ať máme představu kolik lidí se chytá.

GPS souřadnice: 49°37'31.726"N, 16°40'41.413"E

     
Kde to vlastně je ? Letecký pohled pozvánka