Úvodní stránka     Aktuality     Členové     Hangár     Projekty     Ke stažení     Obrázky     Návody     Akce     Prodej     Odkazy

Kroužek

V září 2004 byla zahájena činnost kroužku při ZŠ Velké Opatovice. Prostory jsou sice nevelké, ale aspoň něco. Zatím se přihlásilo 13 kluků. Začali jednoduchým házedlem, teď dělají složitější. Alespoň pár fotek pro začátek. Doufám že později budeme na web moct dát i nějaké tipy a plánky a tak.

Na činnost kroužku významně sponzorsky přispěla firma JR Models. Děkujeme !

     

24.4.2005 - již druhá soutěž házedel - Letovice

Tak obětavé jádro odtáhlo děti kroužkové již na druhou soutěž. Obě se uskutečnili v Letovicích. Na té první bylo celkem hnusné počasí, takže nemáme ani žádnou fotečku, na té druhé bylo dětí méně, ale šlo jim to moc hezky. Pár ilustračních fotek na kterých je ale víc dospělých než dětí. Příště to bude lepší. Házedla z první soutěže která se ukázala být příliš těžká a ne příliš létavá nahradila po hrdinském úsili dospěláků házedla nová, se kterými už to bylo lepší.

Celkový mumraj Počasí bylo nádherné Dospěláci Smoukt vrhá
 
Víťa se připravuje Vítě vrhá. Tento konkrétní vrh byl natolik úspěšný že házedlo bohužel ulétlo A to jsou účastníci z našeho kroužku.  

3.5.2005 - třetí soutěž házedel - Sudice

Tentokráte šest dětí a tři dospělí vyrazili do Sudic na již třetí soutěž. Přijeli obávaní Okrouhláci (obavy se potvrdily). Celkově se zúčastnilo 20 dětí, nejlepší naši skončili na 4. a 5. místě. Na fotkách si můžete vychutnat skvělou házecí techniku.

       
       
       
   
Počáteční mumraj Závěrečný nástup    

20.4.2006 - kroužek stále pokračuje, především díky obětavosti Petra Kouřila, na kterém leží prakticky veškerá tíha jeho vedení. Níže je pár momentek z dílny, která se v létě bude modernizovat na náklady klubu.

   

20.4.2006 - první soutěž házedel v roce 2006 - Letovice

Soutěž proběhla přes nevylétanost házečů a nezalétanost modelů nad očekávání úspěšně, zřejmě i ostatní letos ještě nemají mnoho nálétáno a taky odpadlo pár dětí z Okrouhlé, které jsou již v kategorii junior.

opatovská grupa druhé a čtvrté místo oběť líté soutěže výsledková listina